Púchovské centrum jednodňovej a plastickej chirurgie

042/3 810 044

info@mgmmedical.sk

Laserová fotorejuvenizácia

Fotorejuvenizácia - fotoomladenie je v súčasnosti veľmi vyhľadávaná metóda omladzovania pleti, s mimoriadne spokojnou klientelou. Je to efektívna metóda na omladenie pleti a dosiahnutie mladistvejšieho vzhľadu, s odstránením viacerých príznakov starnutia súčasne. Účinným spôsobom odstraňuje z pleti pigmentové škvrny, rozšírené malé cievky, fľaky po akné, zníži sa počet zapálených vyrážok a celkovo zlepšuje textúru a tonus pokožky na ošetrovaných miestach (tvár, krk, dekolt, chrbty rúk a i.). Fotorejuvenizácia pôsobí menej na stimuláciu kolagénu, preto táto metóda nie je vhodná na korekciu hlbších vrások.

Metóda funguje na báze intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktoré preniká hlboko a kontrolovateľne do pokožky. Pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy, čo znamená, že prehrieva vybrané bunky (kozmetické a kožné chyby), ktoré sú následne odstránené.

Pred zákrokom sa nanesie na ošetrované miesto gél a oči sa chránia okuliarmi. Počas zákroku je možné cítiť jemné štipkanie a prehrievanie ošetrovanej oblasti. Po ošetrení môže ísť klientka hneď do práce a vykonávať všetky činnosti bez obmedzenia. Pokožka môže byť mierne začervenaná, čo vymizne do 24 hodín po zákroku. K dosiahnutiu maximálneho efektu je potrebných 3-5 ošetrení s odstupom 4 týždňov.

Účinky laserovej fotorejuvenizácie:

  • efektívne lieči popraskané cievky a pigmentové nedokonalosti,
  • omladzuje slnkom poškodenú a starnúcu pleť,
  • vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad,
  • redukuje veľkosť pórov,
  • zlepšuje pružnosť a textúru kože,
  • znižuje počet zapálených vyrážok, odstraňuje červeno-fialové a hnedé fľaky po vyrážkach.

O nás

Spoločnosť MGM Medical, s.r.o. vznikla v roku 2009.

Kde nás nájdete?

MGM medical, s.r.o.
NsP Zdravie Púchov
Pod Lachovcom 1727/55
020 01 Púchov

Kontaktné údaje

mobil: 0905 944 067
tel.: 042 38 10044
email: info@mgmmedical.sk

Copyright © 2017 MGM medical, s.r.o.

Created by JKC, s.r.o.